Megoldásra vár

Nagyon mély, éles csatornafedél +

FRISSÍTÉS: 2022.09.26.
BFHK válasza:
"Budapest Főváros Kormányhivatala II. Kerületi Hivatala szíves tájékoztatásul jelzi, hogy hatáskörrel és illetékességgel nem rendelkezik a bejelentéssel kapcsolatosan."
-----------------------------
Frissítés 2022.09.22.: A II. kerület válasza:
"Az adott helyszín közigazgatásilag sem tartozik a II. Kerülethez.
A terület kezelője vagy az I. kerület vagy a Főváros."
----
A Vérmező út 8 környékén, a Postával szemben található egy nagyon mély csatornafedél, nem sokkal felette pedig egy kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2022.09.22.: A II. kerület válasza: "Az adott helyszín közigazgatásilag sem tartozik a II. Kerülethez. A terület kezelője vagy az I. kerület vagy a Főváros." ---- A Vérmező út 8 környékén, a Postával szemben található egy nagyon mély csatornafedél, nem sokkal felette pedig egy kátyú."-ról "FRISSÍTÉS: 2...

  • Császár Zita Natasa hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Főváros Kormányhivatala II. Kerületi Hivatala szíves tájékoztatásul jelzi, hogy hatáskörrel és illetékességgel nem rendelkezik a bejelentéssel kapcsolatosan.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Vérmező út 8 környékén, a Postával szemben található egy nagyon mély csatornafedél, nem sokkal felette pedig egy kátyú."-ról "Frissítés 2022.09.22.: A II. kerület válasza: "Az adott helyszín közigazgatásilag sem tartozik a II. Kerülethez. A terület kezelője vagy az I. kerület vagy a Főváros." ---- A Vérmező...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az adott helyszín közigazgatásilag sem tartozik a II. Kerülethez.
    A terület kezelője vagy az I. kerület vagy a Főváros.

    Üdvözlettel,
    II. Kerületi Önkormányzat
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szlobodnik Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tócsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bognár utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú folyam a forgalmas utcasarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon rossz útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: X Csaba
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagymező utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére