Megoldásra vár

Graffitis

Kérem távolítsák el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző utca

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0050168/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00109650

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a megállóhelyet érintő köv...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbuda, Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére