Válaszra vár

Szétesett szegély

Szétesett a szegély a fa körül az önkormányzat előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 165

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Milyen megoldást várunk a főkerttől, aki nem illetékes?
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett probléma megoldása nem tartozik Társaságunk feladatkörébe. A bejelentés megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az ill...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem látszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bokrosodó probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sélley Szabolcs
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Petőfi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére