Megoldott

Lepusztult telefonfülke

Anonim Járókelő

Boráros tér, HÉV végállomás.
A telefonfülke masszívan firkált. Rozsdás. A környezete gazos.
Azon az oldalon, ahol van benne készülék, az el van tömve. Minden csupa kosz, pusztulat.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér H

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Graffiti"-ra.

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére