Megoldott

Szemét

Anonim Járókelő

Tatra u -Wallenberg sarkan levo
Roni ABC oldalaban 1 hete egy forgoszek,es egy CD allvany arvalkodik.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tátra u. 15

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Szemet"-ról "Szemét"-ra.

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. elszállította a forgószéket és CD állványt.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karácsonyi Magdo
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lehullott levelek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Palóc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Angyalföld szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Szent László út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félig kidőlt kutyapiszok-kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Radnóti Miklós utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére