Megoldott

Kátyú az úttesten

Egy közepesen nagy kátyú van az úttesten.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Jerney u. 48

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Schlekman Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen a helyreállítást!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Címzett!

    A 00109517 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Jerney utca 48. szám előtti úthiba javítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros XIV. Kerüle
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00109517 sz. kiegészített bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Tárgyi burkolat javítását hibalistára vettük, az időjárás függvényében december közepéig elvégeztetjük.

    Üdvözlett
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Schlekman Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tatai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére