Megoldott

Az egyik csatornafedél a járdán lyukas

A Hűvösvölgyi út 165. előtti járdaszakaszon a beton csatornafedél kilyukadt egy kb. 20 cm-es felületen. Mivel egy gyermekotthon mellett van, különösen veszélyes, ráadásul rolleresek, biciklisek is ezt az útvonalat használják. Kérem, javítsák meg, amint lehet!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 165

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Varga Nóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lyukas fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Fő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére