Megoldott

Eltakart lámpa

A megjelölt helyszínen a közlekedési lámpát az előtte lévő fa ágai eltakarják. Kérem a lámpa láthatóvá tételét. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 238

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott! Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fa gallyazását beütemeztük, a munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/109471/eltakart-lampa
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Részletes megoldás született a természet által. Lehullottak a levelek. Azért tavasszal érdemes visszatérni az ügyre, mert vélhetően ismételten el fog tűnni az oszlop néhány levél megeredését követően.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kivágott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    faültetés lehetséges?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Mester utca / Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendezetlen terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére