Megoldott

Télizöldes lámpa helyett, nyíllal rendelkező lámpa kellene

Itt csak balra és jobbra lehet elkanyarodni, így a jobb oldalon lévő Télizöldes lámpa helyett jobbra nyíllal rendelkező lámpa kellene szerintem. Köszönöm ha megvizsgálják.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 152

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    szakmai válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 109470-es számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    Csak abban az esetben használhatunk nyíl jelzésű maszkolást a jelzőlámpákon a hatályos jogszabályok ala
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Hévízi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem jelez vissza a zöldet kérő gomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nánási úton hiányzó zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére