Megoldott

szétmállott a térkő

Anonim Járókelő

A fa mellett található térkő szétmállott, ezért el lehetne távolítani mint a többi környékbeli fa körül sincs már (3. kép), és magasított szegélyt ki lehetne alakítani és talajszintet nagyjából
10 centiméterrel megemelni, úgy mint az Óratorony környezetében lévő fáknál történt (4-5. kép). Azért is jó lenne a 10-centis magasított szegély kialakítása, hogy ne tudjanak az autóval szorosan ráállni a fára, nekimenni, illetve autóval ne tudják a fa kérgét megsérteni.
Sárga öntöző csövet is el lehetne helyezni, hogy jobban lehessen locsolni a fát.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Ügető u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eltávolították a térkövet
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST-00109460 ” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A beton elemek eltávolíttatására felkértük közszolgáltatónkat, az Újpesti Városgondnokságot.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dőlő virágtartó oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére