Megoldásra vár

Megbontott kerítés

Anonim Járókelő

A Pongrác úton több helyen meg van bontva a kerítés, rosszarcú elemek járnak át rajta.
A vonatok meg dudálnak, amikor a vágányokon átjárkálnak.
Az egyik helyen egy autó is nekiment, kidöntötte.

A Salgótarjáni utcánál volt egy vaskapu, azt meg ellopták. Ide is csak a szipósok mennek be, volt is már halálos gázolás. Mivel semmi szerepe, nyugodtan be lehetne ezt is építeni, vagy vashálózni.

Kérjük a MÁVot, hogy javítsa ki a kerítést, folytonosságában.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pongrácz út 16

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még semmi.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 109454 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére