Megoldott

Letarolt tábla

Kérjük helyreállítását, köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 22

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Reitter Ferenc u. - Kerekes u. csomópontban a kidőlt jelzőtábla helyreállítása időközben elkészült.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott festék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiri Gyula
    Illetékes: Budapest Közút
    Röppentyű utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    15 éve ferde, hiányos oszlopsor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfelejtve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére