Válaszra vár

Újpesti aluljáró falburkolata

Az Újpest MÁV megállóhoz tartozó aluljáróban sok helyről hiányzik a márvány díszburkolat. Kérem pótlását. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpest

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 109348 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Egyéb"-ra.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • B Simon hozzászólt a bejelentéshez.

    A létesítményt a MÁV üzemelteti, számukra kell megküldeni.
  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére