Megoldott

Kiégett a gyalogos szabadjelzés izzója

Kérem, cseréljék ki a a gyalogos szabadjelzés izzóját a Baross utca - Futó utca sarkán! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u 63

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva. Köszönöm!
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VIII. Baross utca - Német utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt....
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyulai Pál utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyvárad téri őrület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagyvárad tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére