Megoldásra vár

Hullámvasút

Kérem, legyenek oly jók, hogy megtisztelnek minket egy használható egysíkú járdával. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Diósy Lajos u. 6

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Lukács Máté !

    A kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda a járdaszakasz javítását nyilvántartásba vette.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Csatorna rács elmozdulás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hősök tere (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Befejezetlen munka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére