Megoldásra vár

Mocskos megállók az 1-3-as vonalon

Szeretnék rákérdezni, hogy rájöttek-e már arra, hogy strukturális problémák vannak az 1-3-as villamosok vonalának takarításával? És ha igen, mikor kívánnak látványos eredményeket elérni? A fotók a Közvágóhídon készültek, de akárhol lehetnénk az 1-es vagy a 3-as villamosok vonalán.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Rákóczi híd 4107

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Bizton állítom, hogy ez a megálló a Kőbányai út-Hungária krt. kereszteződésében még sosem látott vegyszeres magas nyomású takarítást. Elképesztően gusztustalan.
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0049134/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00109335

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy hogy
    ...
  • F S hozzászólt a bejelentéshez.

    A tervezéskor nem vették figyelembe, hogy ezeket az eső soha nem éri. Így nincs meg az az előnye, ami az esővel lemosott megállóknak. Nyilván olyan szerződést kellett volna kötnie a bkv-nak a takarító...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott szemeteszsák 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Elhagyott szemeteszsák 1

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Undorító kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére