Válaszra vár

Pollerek hiánya, tájidegen unicity elemek

Tisztelt Terézváros!
Továbbra sem értem, hogy miért nem lehet pótolni a pollereket és elszállítani a unicity elemeket. Önök szerint ez egy igényes megoldás a belvárosban, mert szerintem maximum egy autópálya pihenőhelyen az.
Legyenek szívesek visszaállítani az eredeti állapotot és megakadályozni a téren parkolást!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Jókai u. 42

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére