Megoldásra vár

Sok kiszáradt fa

A Kiss János altábornagy u. 48. közelében lévő parkban - téren rengeteg kiszáradt fa van. Kérem azok cseréjét a megfelelő időben, és az új fák rendszeres gondozását!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kiss János altábornagy u. 48

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/4396/1/2022/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk megtekintette a helyszínt, kollégáink az ős
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • G. László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott szellőztető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Matróz utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazos tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G. László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére