Megoldott

Zuglóban a Hungária Corner Tábornok utcai oldala

A Hungária krt és Tábornok utca sarkát Zuglóban csúnyán felveri a gaz!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tábornok u. 1

Hozzászólások

  • Simon Henriette hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, nagyon köszi!!!
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Simon Henriette hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!! Hálás köszönet!!!
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Simon Henriette hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Krisztina! Mindjárt gondoltam, hogy az ingatlan tulajdonosának kéne a járdát rendben tartani, mert a szemközti 2.-es szám meg a nébih hatásköre. Mindenesetre jó sokáig elvoltak ezzel az üggyel,...
  • Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület!

    A Zuglói Polgármesteri Hivatalba érkezett beadványára válaszul, a csatolt mellékletben küldöm a tájékoztatást.

    Üdvözlettel:

    Magyar Szilvia
    környezetvédelmi üg...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, 21, 1143 Magyarország (47.50138123, 19.10830573, 16)"-ról "Budapest, Tábornok u. 1, 1143 Magyarország (47.50141022, 19.10856322, 16)"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Zuglóban a Hungária Cotner Tábornok utcai oldala"-ról "Zuglóban a Hungária Corner Tábornok utcai oldala"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Járda"-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00109303 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentett témakörben a főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a, valamint a Budapest Fővá
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Simon Henriette bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére