Válaszra vár

Kiszáradt fák

A Kis János altábornagy u 61. Környékén lévő parkoló teljes területén több kisebb-nAgyobb kiszáradt fa van.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kiss János altábornagy u. 61

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • G. László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott szellőztető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Matróz utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazos tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sok kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G. László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére