Megoldott

Illegális szemét lerakás

Tisztelt járókelők a mai napon a karácsony Sándor utca buszmegállóban lévő 179-es busz megálló mellett illegális szemét lerakás vasút meg ezért szeretném kérni hogy továbbítsák az FKF felé

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Karácsony Sándor utca H

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört köztéri szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Károli Gáspár utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét egy szerda este Ferenciek terén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére