Megoldott

Lámpa helyreállítása

Tisztelt járókelők a mai napon vettem észre hogy az egyik lámpa test kilóg a helyéről ezért szeretném jelezni az illetékes felé hogy mi hamarabb hárítsa el a probléma mert gyalog átkelő helynél van a gyalogos jelző fény van ki mozdulva a helyéről

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Magyar u. 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ádám Kiss hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen meg történt a helyre állítás
  • Ádám Kiss visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. Teller Ede út - Karácsony Sándor utca csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPE...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére