Megoldott

Ürülék a téren

Anonim Járókelő

Rendszeres az emberi ürülék a Széll Kálmán téren.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budapest

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték. Sajnálatos módon a Széll Kálmán tér rendkívül nagy és folyamatos terhelésnek van kitéve.
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lomtalanítás utáni állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vad lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Branyiszkó út (II. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Lomtalanítás után

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére