Megoldott

Az Andrássy úton zsákokban a szemét!

Anonim Járókelő

Az Andrássy út és az Eötvös út sarkán minden reggel zsákokban áll a szemét. Lehet benne valamilyen szabályosság, mert FKF-es zsákokban van a szemét, de biztos jó megoldás ez az Andrássy úton? A fotók 5 egymást követő reggel, és ugyanazon a héten néha egy-egy este készültek. A szemét többnyire estére eltűnik, de van hogy van ott este is. Viszont amikor nincs ott szemét, akkor a zsákokból kifolyt szennylé gusztustalan foltjai akkor is ott vannak!
Nagyon csúfítja az Andrássy utat! A szemét mögött látható összefirkált ajtó sem segít sokat az összképen!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 54

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a jövőben nem helyezünk zsákokat az ön által bejelentett sarokra. A hulladékgyűjtőkből és a közterületről összegyűjtött hulladékot tarta
    ...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd megírják, hogy elvitték, és azzal le van tudva... Kár, hogy másnap megint olyan lesz.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen, amikor a világörökségi helyszínből világökörségi lesz.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére