Válaszra vár

Szemét

Anonim Járókelő

Szeméthegy az utcán a roncsok mellett

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Pákozd u. 41

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Földváry utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Szemét lerakat az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Oriold Máté
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Földváry utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vandalizált kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kosárfonó utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére