Megoldott

Hiányzó fényterelő

FRISSÍTÉS 2022.10.18.
Pótolták, de az alsó megint hiányzik, kérlek küldjétek újra, köszönöm!

---
Tisztelt BK!
Fényterelő ismét hiányzik, kérem pótolják, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Betű u. 2

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Béla, köszönjük a visszajelzést!
  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították, köszönöm!
  • Bánkuti Béla visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. kerület, II. Rákóczi Ferenc út - Betű utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    B...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt BK! Fényterelő ismét hiányzik, kérem pótolják, köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.18. Pótolták, de az alsó megint hiányzik, kérlek küldjétek újra, köszönöm! --- Tisztelt BK! Fényterelő ismét hiányzik, kérem pótolják, köszönöm!"-ra.

  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták, de az alsó megint hiányzik, kérlek küldjétek újra, köszönöm!
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. kerület, II. Rákóczi Ferenc út - Betű utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bánkuti Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére