Megoldásra vár

Kosztolányi Dezső tér, 3 betonpódium 2.

Előzmény: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/102492/kosztolanyi-dezso-ter-3-betonpodium

––––––––––

2022. 09. 13.:
Tisztelt Főkert! Kérem, bontsák el a csatolt képeken látható betonoszlopokat, továbbá méltassanak minket azzal, hogy választ adnak bejelentéseinkre, a jogszabályoknak megfelelően, 30 napon belül!

––––––––––

2022. 08. 28.:
Az adminisztrátor lezárta a bejelentést 'Megoldatlan' eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

––––––––––

2022. 05. 30.:
A Kosztolányi Dezső téren 3 funkció nélküli betonpódium. Könyökléshez túl magasan van, üres italos üvegeket tárolni keskeny, pódiumnak vagy akadálypályának szintén magas. Esztétikailag kifogásolható.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kosztolányi Dezső tér

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett oszlopok átalakításának, vagy lebontásának lehetőségét tervezői munkának kell megelőznie, amire a munkafolyamatok időigény...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    üres fahely Bartók Béla út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Savoya Park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére