Megoldott

Ronda szekrény

Kérem fessék át a közműszekrényt, mert nagyon ronda!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Völgy u. 5a

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 10
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Tájékoztatunk, hogy az általad tett 109574520 bejelentés vizsgálata a
    következő eredménnyel zárult:
    Javítás megtörtént
    Hiba észlelésének helye: 1021 Budapest Völgy utca 5/a
    Amennyib
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére