Megoldott

Védgát utca szemét (2.)

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022. 09. 14.

XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő terület takarítása az FKF Zrt. feladata, nem Társaságunk illetékessége.

----------------------

A Védgát utca déli oldalán a növényzetben.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Védgát u. 43

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Védgát utca déli oldalán a növényzetben."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 09. 14. XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő terület takarítása az FKF Zrt. feladata, nem Társaságunk illetékessége. ---------------------- A Védgát utca déli oldalán a növényzetben."-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/4309/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő terület takarítása az FKF Zrt.
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört köztéri szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Károli Gáspár utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét egy szerda este Ferenciek terén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére