Megoldásra vár

Elfordultak

Elfordultak a 30-as táblák.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Gyökér köz 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kucorgó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zebra csorda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivéve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére