Válaszra vár

Nincs közvilágítás

Újpesten a Závodszky Zoltán utca tavalyi felújítása után, a Rózsa utcai új kijáró építésekor elfeledkeztek a közvilágítás kiépítéséről, így ez az útszakasz nincs kivilágítva.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Görgey Artúr u. 29

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Emese Pékné Tóth bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hegedűs Csaba
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidőlt BDK műtárgy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére