Megoldásra vár

Kidöntött szemetesek

Hetedik kerület Nefelejcs utca is Peterdy utca sarkán valószínűleg egy autó kidöntötte a képen látható szemeteseket.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Nefelejcs u. 60

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00108994

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00108994 - azonosítószámú, Budapest Nefelejcs utca
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Török Csaba Norbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Több zsák sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Szemét és ételmaradék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Erzsébetváros (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére