Megoldott

Járdára lógó növényzet

Anonim Járókelő

Jelzett szakaszon sajnos ápolatlan a zöldfelület - a járdára fut ki a növényzet, illetve a faágak is fejmagasság alá érnek.

Kérjük az Illetékest, rendezze a növényzetet a szakaszon!

Pontos helyszín:
47.574820668716214, 19.04899182083347

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 189

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a növényzet nyírását elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/108987/jardara-logo-novenyzet
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00108987 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk a bejelentőt, hogy a kifogásolt terület (Szentendrei út 189.) fővárosi tulajdonú és kezelésű, önkormányzatunk itt hat...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Levélhegyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilógó bokrok a Szentendrei útnál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Omladozó park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére