Megoldott

Beesett aknafedél

Anonim Járókelő

A frissen felújított járdán a “UPC” jelzésével ellátott aknafedél félig be van esve, balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 10

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, az aknafedelet szintbehozták, az ügy megoldódott :)
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Vodafone"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a visszajelzést, csatoltam képet!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére