Megerősítésre vár

Folyamatosan folyik a víz

Budapest, 3. Ker, Gyarnati Dezső parkban a felnőtt fitnesz park mellett a kútból folyamatosan folyik a víz, nem lehet elzárni. Ott levő idős hölgy elmondása szerint egy hónapja így van.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Harrer Pál u. 7

Hozzászólások

  • Gila Kata visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00108940 számú bejelentésben jelzett csappal kapcsolatban tájékoztatom, hogy annak javítása a hét folyamán megtörténik.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-fel...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Gila Kata hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem a környéken lakom, kisbabával nem tudok visszamenni fotót készíteni. Amúgy szerintem elég pontos leírást adtam: a Gyarmati
    Dezső Parkban egy felnőtt fitnesz park van és egy kút. (A rendszer...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Kata!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Gila Kata bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Víznyelő eldugult

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult folyóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem vezeti el a vizet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére