Válaszra vár

Aszfalthiányos fedlap

Anonim Járókelő

XXI.Szent István út 100 elött a Telekom fedeléről hiányzik az aszfalt és ferdén is áll. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent István út 100a

Hozzászólások

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00108901" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4140353] azonosítószám...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DIGI"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Középen hiányos közmű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Mihálkovics utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt , hiányos aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Nádasdy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: DIGI
    Albertfalva kitérő (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére