Megoldásra vár

Olvashatatlan

Az utcanévtábla olvashatatlan. Kérem cseréljék! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Jós u. 14

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresésével kapcsolatban tájékoztatni szeretném, hogy megvizsgáljuk a bejelentett helyszínt és amennyiben indokolt, a következő megrendelésben szerepe
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Miért fizetős

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Famentés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hévízi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Duna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére