Megoldott

Kidőlt korlát

A Vörösvári úti Spar előtt egy korlát erősen kimozdult a helyéről.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 98

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították, zárható.
  • Baksai-Szabó Kristóf visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SPAR Magyarország"-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Spar kocsi

    Beküldés ideje:
    Illetékes: SPAR Magyarország
    Terebesi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Álmos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére