Megoldásra vár

Kátyú

A XVI.kerület Rákosi út 158. előtt található egy mély kátyú a kanálisfedő mellett. Amint elhalad a busz vagy egy nagyobb gépjármű, beleremeg a ház. Bízom a mielőbbi javításban.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákosi út 158

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Stepanuka Elena bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú folyam a forgalmas utcasarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon rossz útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: X Csaba
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagymező utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús, repedezett útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére