Megoldásra vár

nincsen gyalogátkelőhely

A Balatoni útról induló Szabadkai, Csiperke, Klauzál utca folyamán végig egyetlen egy zebra és lassító sem található. Az utat buszmegállók övezik, rajta elvileg 30 km/h a haladás, de a gyakorlatban nem ritka a 60-70km/h-val száguldó autó. Az összes buszmegállónál gyermekek szaladgálnak át az úton reggel és délután is, rollerrel, gyalog, bicajjal, hiszen nem tudják máshogy megközelíteni a buszmegállókat, vagy hazajönni az iskolából - a környéken egyetlen zebra sem keresztezi az utat. Ahogy zebrák, úgy lassítók sincsenek, úgyhogy a helyzet kifejezetten balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Klauzál Gábor u. 36

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk forgalomszámolással megvizsgálja a forgalmi viszonyokat az érintett útvonalon. Amennyiben a forgalomszámolás alapján, gyalogátkelőhelyek kijelölése
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Nagy-Józsa Dorka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    életveszélyes táblázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vágóhíd utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére