Válaszra vár

Biciklipumpa rögzítése nem megfelelő

A Szent István Park főbejárata elé került egy új biciklipumpa, de sajnos a rögzítése nem sikerült jól. 4 kockakőhöz csavarozták hozzá, de az egész szerkezet már most mozog együtt a 4 kővel, ki fogják dönteni.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István Park

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Brand NZrt.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Selmeczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közpumpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Brand NZrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lehullott levelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tatai utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére