Megoldott

Benzines kanna az utcán

1041 Szigeti József utca 11-es ház előtt 3 teli benzines kanna található már hetek óta…Jeleztem a hatóságoknak, de nem foglalkozik vele senki…

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 11

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tört József hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűntek (remélem hosszútávon),
    Köszönöm szépen!????
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már hogy kikerült, hamar gazdára fog találni :D
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Tört József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitthalmok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szétszórt szemét a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fedlap a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: Budapest Közút
    Újpest-városkapu M (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére