Megoldatlan

Zebra hiánya

Anonim Járókelő

Az esztergomi útan a gyalogos bekötőnél nincsen zebra.
Pedig mindkét oldalon a lépcső és a sikátor is oda generálja a gyalogosforgalmat.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Esztergomi út 51

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Esztergomi út melletti terület, ahol a parkolók is elhelyezkednek, magánterület, melyen a terület tulajdonosa saját döntése alapján engedi át a gyalogosforgalmat. Tehát az nem
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére