Megoldásra vár

folyamatosan mélyűlő és táguló kátyúk

A kép nem adja vissza jól, de van itt két kátyú, ami a nagy forgalomtól egyre csak nő, és nő, a buszon is jól érezni, és most már mindkét irányban érezteti hatását.
A Gábor Áron utcában, a Tövis sarkánál, rögtön az Endrődi Sándor utca felé.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Gábor Áron u. 63

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére