Válaszra vár

Hiányos pad

Kérem, a képen látható pad hiányzó deszkáit pótolják/a meglevőket rögzítsék!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Győri út 79

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett zöldfelületet a XII. kerületi önkormányzat kezeli, a padot is ők telepítették a helyszínen. A probléma megoldása érdekében...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hollósy játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Hollósy Simon utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mártonhegyi út 56. játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Mártonhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális favágás és zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Melinda út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére