Megoldásra vár

Billegő, hiányos pad

Kérem, rögzítsék a képen látható padot, és a hiányzó deszkákat pótolják!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér 3

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocs, de ez nem tekinthető megoldottnak, mert csak lenne az, ha vissza is hozták volna felújítva! Addig szerintem "Válaszra vár" állapot lenne a jó...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban elszállították.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a megrongált padot munkatársaink beszállították telephelyünkre, ahol felújítják. Visszahelyezése a jövő évben várható. A munkálat elvégz...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Levélhegyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilógó bokrok a Szentendrei útnál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Omladozó park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére