Megoldásra vár

Gyalogátkelőhely létesítése a Kossuth sulinál

Kérem, hogy a jelzett helyen, a Savoyai Jenő tér és a Kossuth Lajos utca találkozásához létesítsenek új gyalogátkelőhelyet!

A gyalogosok száma jelenleg azért nem számszerűsíthető, mert kijelölt gyalogátkelőhely nélkül inkább alternatív útvonalat választanak a nem autóval közlekedők, mert nem érzik biztonságosnak az átkelést.

Ezek a személyek leginkább gyerekek!

Elvárható és elengedhetetlen fontoságú, hogy a környerő területről a gyerekek biztonságban közelíthessék meg a Kossuth Lajos Általános Iskolát! Ezt jelenleg nem tudják megtenni, mert csúcsidőkben hatalmas itt a gépjármű forgalom.

Található még a Kossuth Lajos Általános Iskolán kívül Nádasdy Kálmán Művészeti és Általános Iskola, két villamosmegálló, játszótér, templom, gyógyszertár, cukrászda/fagyizó, virágüzlet, pizzéria, dohánybolt stb.

Közvetlen közelében pedig buszmegálló is van: (33, 58, 114, 133E, 141, 158, 213, 214, 241, 250, 250B, 251, 941 és 973).

Tisztelettel kérem, hogy a biztonságos gyalogos közlekedés érdekében és a gyermekek védelmében létesítsenek itt új gyalogátkelőhelyet!

Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Savoyai Jenő tér

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését követően ismételten forgalomszámolást végeztünk a Savoyai Jenő tér – Kossuth Lajos utca csomópontban. A tavalyi adatokhoz képest növekedett a járm
    ...
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban és érdemben számszerűsíthető, mérlegelhető egy nem létező zebra
    „értéke” a jelenlegi átkelési adatok alapján, amikoris nincs gyalogátkelőhely!?

    A gyalogosok biztonsága jelenleg itt (is) a kü...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    életveszélyes táblázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vágóhíd utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére