Megoldott

Kedves utca járdát benőtte a gyom

XIII. Kedves utca járdát benőtte a gyom a focipálya melletti területen

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke u. 128a

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. eltávolította a gyomot.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    _____
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére