Megerősítésre vár

Graffitiktől elronditott elektromos szekrény

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.02.07. Járókelő visszajelzése:
"Tiszteletem a problèmát még nem oldották meg!"
----------
FRISSÍTÉS 2022.09.09.

Nem Trafficom, nem Közút.

---

Graffitiktől elronditott elektromos szekrény!Kèrnèm a tulajdonost hogy gondoskodjon a megtisztításáról! Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Jászberényi út / Maglódi út

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0007501/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00108601

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A jelzett probléma megoldásában illetékes BKV Zrt. hivatalos állásfo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.09.09. Nem Trafficom, nem Közút. --- Graffitiktől elronditott elektromos szekrény!Kèrnèm a tulajdonost hogy gondoskodjon a megtisztításáról! Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.02.07. Járókelő visszajelzése: "Tiszteletem a problèmát még nem oldották meg!" ---------- FRISSÍTÉS 2022.09.09. Nem Traffico...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a problèmát még nem oldották meg!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0047785/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00108601

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy a ja
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Graffitiktől elronditott elektromos szekrény!Kèrnèm a tulajdonost hogy gondoskodjon a megtisztításáról! Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2022.09.09. Nem Trafficom, nem Közút. --- Graffitiktől elronditott elektromos szekrény!Kèrnèm a tulajdonost hogy gondoskodjon a megtisztításáról! Köszönöm"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő elektromos szekrényt nem a Budapest Közút Zrt. üzemelteti.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mail: budapestkozut@budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "TraffiCOM"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk.

    Bejelentés azonosító: CF2
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    Tisztelt Bejelentő!
     
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "TraffiCOM"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem küldtem a képet! További szép napot!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kosz graffiti az elektromos szekrényen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent László tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zuhatag sor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére