Megoldásra vár

Kiszáradt bokrok, szemét

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő bokrok egy része sajnos kiszáradt, illetve tövüknél hulladék gyűlt fel.

Kérjük az Illetékest, hogy szállítsa el a hulladékot a helyszínről, és rendezze a zöldterület állapotát!

Pontos helyszín:
47.50285403666654, 19.107465407294356

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 60

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület rendbetételét hamarosan elvégezzük.

    A munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kert...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0046177/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00108505

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében leírtakkal kapcsolatban sem Társ
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére